www.pranie-pranie.pl

Nasza oferta, pranie tapicerek meblowych jest dostosowana do oczekiwań wszystkich Klientów. Wszystkie usługi wykonane są przy zachowaniu najwyższych standardów ich wykonania. Zajmujemy się profesjonalnym praniem wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych z różnych materiałów sztucznych: mikrofibry, alkantary i innych. Czyścimy także dywany z poliamidu, poliestru i polipropylenu. Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do rodzaju materiału, prosimy o kontakt. Także nasze środki piorące są bezpieczne ponieważ są biodegradowalne, nieszkodliwe i nieczulające dla dzieci i zwierząt. Mogą nas Państwo obdarzyć szerokim zaufaniem. Wykonujemy powierzone zadania w nienaganny sposób z wielką perfekcją. Ludzie są najważniejszym składnikiem każdej firmy. To właśnie oni przyczyniają się do jej rozwoju, pozycji na rynku i wizerunku. Dlatego też wierząc w powyższe w takich inwestujemy. Grzeczna i kulturalna ekipa, spełni wszystkie Państwa prośby, wysłucha uwag i preferencji przed wykonaniem usług u Państwa. Prosimy się nie obawiać, każdy pracownik jest uczciwy i miły. Jesteśmy mobilną firmą sprzątającą. Dlatego jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Warszawie i do okolicznych miejscowości: Pruszków, Łomianki, Legionowo, Konstancin, Mińsk, Grodzisk, Babice, Wołomin, Ząbki i do innych wokół. Zapraszamy do współpracy!

Czyszczenie kanap należy wykonywać regularnie i w profesjonalny sposób. "Sofa City" zapewnia takie usługi i wykonuje je w pełnym zakresie i z profesjonalizmem. Wyczyścimy sofy, kanapy, narożniki z różnych materiałów, tkanin. 

Nasza oferta jest dostosowana do oczekiwań obecnych Klientów. Oferujemy profesjonalne usługi a zarazem konkurencyjne ceny i wysoki standard. 

Najbardziej wybrednym Klientom, proponujemy profesjonalne usługi czyszczenia wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych w domach, mieszkaniach i firmach oraz tapicerki jachtów, domków holenderskich, przyczep kempingowych, stołów bilardowych oraz tapicerek samochodowych i wielu innych. Wszystkie usługi wykonane są przy zachowaniu najwyższych standardów ich wykonania.

Codziennie zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych z różnych materiałów sztucznych, mikrofibry, alkantary i innych. Czyścimy także dywany z poliamidu, poliestru i polipropylenu. Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do rodzaju materiału, prosimy o kontakt. Także nasze środki piorące są biodegradowalne, nieszkodliwe dla dzieci i zwierząt.

Mogą nas Państwo obdarzyć szerokim zaufaniem. Wykonujemy powierzone zadania w nienaganny sposób z wielką perfekcją. Jesteśmy mobilną firmą sprzątającą. Dlatego jesteśmy w stanie dojechać w praktycznie każde miejsce w Warszawie.